fbpx

Motorr pompe WP-10E, 1″, 8 m³/ h, 30 m 82622

 

  • Transporti falas brenda Tiranës (6-24 orë)
  • Transporti në të gjithë Shqipërinë 200 lekë (24-72 orë)
  • Transporti në Kosovë 7 Euro (3-5 ditë)
  • Pagesën mund ta kryeni në momentin e marrjes së porosisë
  • Pagesën gjithashtu mund ta kryeni nepermjete Bankes

Për cdo pyetje ju lutem na kontaktoni KLIKO KETU

22,900 Lekë

Motorr pompe WP-10E, 1″, 8 m³/ h, 30 m 82622

PERSHKRIMI:

Motopompat LONCIN janë efikase me rendiment të lartë dhe lehtësisht të transportueshme. Konstrukti i pompës mundëson punimin pa problem edhe në uje të papastër.

  • Tipi : Motorpompe
  • Diametri (ne dalje) : 1″
  • Prurja : 8m³/h
  • Lartësia maksimale (m) : 30 m
  • Motori : Me 4 kohë
SKU: 78659131 Category: Tags: , ,

SHOPPING CART

close