Mi A lot Router AC2350 (black)

Xiaomi

 

  • Transporti falas brenda Tiranës (6-24 orë)
  • Transporti në të gjithë Shqipërinë 200 lekë (24-72 orë)
  • Transporti në Kosovë 7 Euro (3-5 ditë)
  • Pagesën mund ta kryeni në momentin e marrjes së porosisë
  • Pagesën gjithashtu mund ta kryeni nepermjete Bankes

Për cdo pyetje ju lutem na kontaktoni KLIKO KETU

6,599 Lekë

Qualcomm CPU per lidhje te qendrueshme. 7 fuqizues te jashtem dhe 7 antena te pavarura.Shpejtesi Wi-Fi deri ne 2183Mbps.
61pJSWHPR1L. AC SL1500 71dg0S2oKfL. AC SL1500

 

Kategori:
Marka

Xiaomi

SHOPPING CART

close