fbpx

Mbajtese Telefoni per Makine Awei X21

1,590 Lekë

Mbajtese Telefoni per Makine Awei X21

PERSHKRIMI:

Mbajtës Awei X21 Magnetik i Telefonit të Makinave.

Metal Universal Mini Stand Mbajtës i makinës Ajër i hapur Mount Mbajtës i makinës.

1. Mbajtës i fortë i magnetit të fortë, i qëndrueshëm, mbajtës i telefonit celular, mos bie.
2. Mund të përdoret në shumë pozicione, të tilla si makinë, shtëpi, kuzhinë, tavolinë, tavolinë dhe kështu me radhë. Lironi duart tuaja.
3. Predha aliazh alumini premium dhe dyshek silikoni.
4. Dizajn me madhësi të vogël, i lehtë për tu marrë.
5. Mbajtës magnetik për telefon në makinë, qëndrim për telefon, mbajtës për montimin e makinës.
6. Mbajtës Universal Magnetik i Makinave për të gjitha celularët e markës.
7. Mbështetni pultin e ajrit të ventilimit GPS, tavolinën e tavolinës në mur.
8. Përdorni Pozicionin, Makinën, Kompjuterin, Kuzhinën, Tavolinën, Tavolinën, Deren.

Emri i markës: Awei.
Numri i modelit: X21.
Marka e pajtueshme: Universale.
Ngarkuesi: Jo.
Përdorni: Makinë, Zyrë.
Materiali: Aliazh alumini.
Magnetik: Po.

Karakteristika 1: Rrotullim 360 gradë, Përthithje e fortë.
Tipar 2: Mbajtësit e mbajtësve të telefonit celular.
Karakteristika 3: Mbajtës i telefonit makinë, makinë Mbajtëse e telefonit celular.
Karakteristika 4: Silikoni pa rrëshqitje + Magnetik i përforcuar + Aliazh alumini.
Karakteristika 5: Mbajtësja Universale e mbajtësit të celularit të mbajtësit të telefonit celular.
Tipar 6: Dizajn magnetik i fortë metalik.
Karakteristika 7: Për iPhone 11,11 Pro, Xr Samsung, Xiaomi.
Karakteristikë 8: Mini Mbajtës i Telefonit të Makinës, model i lëvizshëm, pult, stendë celulare.

Shënim:
1. Për shkak të ndryshimit midis monitorëve të ndryshëm, fotografitë mund të mos pasqyrojnë ngjyrën aktuale të artikullit.
2. Krahasoni madhësitë e detajeve me tuajat, ju lutemi lejoni gabim 1-3cm, për shkak të matjes manuale.
3. Ju lutemi lini një mesazh para se të jepni reagimet e këqija, nëse produktet kanë disa probleme.
4. Faleminderit për mirëkuptimet tuaja

SKU: 31142366 Category: Tags: ,

SHOPPING CART

close