fbpx

Mbajtese Sportive Telefoni Krahu Auris P-488

 

 • Transporti falas brenda Tiranës (6-24 orë)
 • Transporti në të gjithë Shqipërinë 200 lekë (24-72 orë)
 • Transporti në Kosovë 7 Euro (3-5 ditë)
 • Pagesën mund ta kryeni në momentin e marrjes së porosisë
 • Pagesën gjithashtu mund ta kryeni nepermjete Bankes

Për cdo pyetje ju lutem na kontaktoni KLIKO KETU

700 Lekë

Mbajtese Sportive Telefoni Krahu Auris P-488

PERSHKRIMI:

 • E prodhuar me materiale cilesore dhe rezistent ndaj perdorimit te perditshem.
 • E sigurt ne perdorim.
 • Ka hapesire per te vendosur parate dhe ID tuaj.
 • Gjatesia e saj e rripit eshte e rregullueshme.
 • Hapesire per vendin e karikimit dhe kufje.
 • Mbulesa e ekranit ju lejon te perdorni telefonin dhe kur eshte brenda saj.

 

SKU: 24428397 Category:

SHOPPING CART

close