fbpx

Mbajtëse për dru, 40x32xH33 cm, (e zezë) 66166

 

  • Transporti falas brenda Tiranës (6-24 orë)
  • Transporti në të gjithë Shqipërinë 200 lekë (24-72 orë)
  • Transporti në Kosovë 7 Euro (3-5 ditë)
  • Pagesën mund ta kryeni në momentin e marrjes së porosisë
  • Pagesën gjithashtu mund ta kryeni nepermjete Bankes

Për cdo pyetje ju lutem na kontaktoni KLIKO KETU

3,900 Lekë

Mbajtëse për dru, 40x32xH33 cm, (e zezë) 66166

PERSHKRIMI:

Jepini oxhakut tuaj klas dhe madhështi duke e plotësuar me aksesorë të nevojshëm! Mbajtëse për dru, e lyer me bojë pluhur (e zezë) me pjekje për t’i rezistuar nxehtësisë dhe goditjeve mekanike.

  • Masa : 40x32xH33 cm
  • Materiali : çelik
  • Ngjyra : e zezë
SKU: 98757654 Category: Tags: ,

SHOPPING CART

close