Mbajtese Erezash

3,010 Lekë

Mbajtese Erezash-Balk

PERSHKRIMI:

Mbajtese Erezash

Sistemoni erezat me keto 12 kavanoza kaq praktike ne kuzhinen tuaj.

Zgjidhja perfekte per kuzhinen tuaj, ku mund te mbani 12 lloje te ndryshme erezash, per te bere gatimin me te thjeshte dhe praktik.

Kavanozet e qelqit jane ndertuar me kapak me vrima, te cilat jane te mira per te sperkatur erezat ne menyre te barabarte mbi ushqimin tuaj.

Dizajni mjaft elegant qe do te duket shume bukur ne shtepine tuaj.

Material shume cilesor qe nuk ndryshket me bazen e rrotullueshme.

Permasat: 22.5cm x 20cm x 20cm.

Material: çelik-inoksi & qelq.

 

SKU: 53544234 Category: Tags: , ,

SHOPPING CART

close