fbpx

Mastar vibrues-nivelues, Masterpac PCDR, motorr Honda 1.6HP, ele 1.8m 66509

 

 • Transporti falas brenda Tiranës (6-24 orë)
 • Transporti në të gjithë Shqipërinë 200 lekë (24-72 orë)
 • Transporti në Kosovë 7 Euro (3-5 ditë)
 • Pagesën mund ta kryeni në momentin e marrjes së porosisë
 • Pagesën gjithashtu mund ta kryeni nepermjete Bankes

Për cdo pyetje ju lutem na kontaktoni KLIKO KETU

89,900 Lekë

Mastar vibrues-nivelues, Masterpac PCDR, motorr Honda 1.6HP, ele 1.8m 66509

PERSHKRIMI:

Dizajn special, lamë alumini për të siguruar një nivelim të shpejtë dhe të lëmuar. Strukturë e montuar mbi gomina të cilësisë së lartë për të reduktuar nivelin e dridhje në dorezë. Doreza të rregullueshme në lartësi, pozicion vertikal dhe horizontal (opsionale). Skajet e rrumbullakosura të tehut nivelues lehtësi për të punuar rreth pengesave. Mënyra e ndërtimit e struktutës e mban niveluesin në këmbë edhe kur ai nuk është në gjendje pune. I pajisur me çelës për ndalime emergjente.

 • Motorri : Honda me 4 kohë
 • Fuqia : 1.6 HP
 • Lloji i karburantit : Benzin
 • Lloji i vajit te motorrit : 10W-30
 • Pesha : 20 kg
 • Gjatësia e punës : 1.8 m
SKU: 21516589 Category: Tags: , ,

SHOPPING CART

close