fbpx

Makineri per Ngjeshjen e Pllakave Masterpac PC5021R, motorr Subaru 5.7 HP, 115 kg 66501

 

 • Transporti falas brenda Tiranës (6-24 orë)
 • Transporti në të gjithë Shqipërinë 200 lekë (24-72 orë)
 • Transporti në Kosovë 7 Euro (3-5 ditë)
 • Pagesën mund ta kryeni në momentin e marrjes së porosisë
 • Pagesën gjithashtu mund ta kryeni nepermjete Bankes

Për cdo pyetje ju lutem na kontaktoni KLIKO KETU

158,000 Lekë

Makineri per Ngjeshjen e Pllakave Masterpac PC5021R, motorr Subaru 5.7 HP, 115 kg 66501

PERSHKRIMI:

Strukturë solide, pllakë ngjeshëse çeliku e cilësisë së lartë dhe me teh të lakuar që ofron performancë të lartë. Dizajni i mbyllur ofron mbrojtje për rripin e trasmisionit dhe trupin. Pllaka vetë pastruese e hapur minimizon papastërtitë dhe gurët e vegjël. Dorezë kundër vibrimit dhe ganxhë për transportim të lehtë. Kornizë solide për të mbrojtur motorrin nga papastërtitë dhe dëmtime të mundshme. Opsion transporti dhe me goma për lëvizje më të lehtë. Rezervuar uji opsional për përdorim në asfalt.

 • Motorri : Subaru me 4 kohë
 • Fuqia : 5.7 HP
 • Lloji i karburantit : Benzin
 • Lloji i vajit te motorrit : 10W-30
 • Pesha : 115 kg
 • Fuqia goditëse : 2141 kg
 • Përmasat : 57×50 cm
SKU: 53138527 Category: Tags: , , ,

SHOPPING CART

close