fbpx

Makinë Rroje dhe Qethje Profesionale VGR V-168

2,150 Lekë

Makinë Rroje dhe Qethje Profesionale VGR V-168-BALK

PERSHKRIMI:

Makine rroje dhe qethje profesionale VGR V-168.

Makina ideale per shume perdorime.

Mund ta perdorni per qethjen dhe stilin e flokeve, per mjekren, madje edhe per qimet ne lekure.

Nuk shkakton zhurme dhe eshte mjaft praktike.

Koka prej çeliku me preçision te larte krijon prerjen perfekte te flokeve dhe rregullimin e mjekres dhe nuk demton siperfaqen e lekures.

Me karikim.

Pas karikimit mund ta perdorni pa qene nevoja e kabujve verdalle qe te jete e lidhur me energjine elektrike.

Pastrohet lehtesisht edhe me uje nga rubineti.

Makine me 3 kreher (1/2/3 mm).

Tehu preres i cilesise se larte.

Furçe per pastrim.

Vaj per ta perdorur pas qethjes.

Praktike, shume e thjeshte ne perdorim.

Performance te larte te tehut.

Koha e karikimit eshte 1.5 ore.

Pas nje karikimi te plote mund te perdoret per 120 minuta..

Bateria: 600 mAh.

Tensioni: 100/240V.

Fuqia: 5W.

Modeli: V-168.

 

SHOPPING CART

close