Makinë qethje, Braun, BT3041, 0.5-20 mm, 60 min 810332

 

  • Transporti falas brenda Tiranës (6-24 orë)
  • Transporti në të gjithë Shqipërinë 200 lekë (24-72 orë)
  • Transporti në Kosovë 7 Euro (3-5 ditë)
  • Pagesën mund ta kryeni në momentin e marrjes së porosisë
  • Pagesën gjithashtu mund ta kryeni nepermjete Bankes

Për cdo pyetje ju lutem na kontaktoni KLIKO KETU

7,490 Lekë

Makinë qethje, Braun, BT3041, 0.5-20 mm, 60 min 810332

PERSHKRIMI:

Krijoni stile të ndryshme të mjekrës dhe të flokëve me makinën qethse me bateri Braun. Cilësimet e gjatësisë 39 dhe briskët e mprehtë gjatë gjithë jetës sigurojnë saktësi supreme për stilin tuaj. Pajisja mund të lahet 100% dhe pastrohet lehtë. 2 krehrat dhe rrota precize ofrojnë 39 rregullime me gjatësi ndërmjet 0,5 – 20 mm për çdo stil të mjekrës ose flokëve. Në kombinim me teh të mprehta për tërë jetën e produktit, prerësi i mjekrës dhe flokët Braun garantojnë saktësi supreme për stilin tuaj, me vija të holla dhe kontur të saktë. Krehja e flokëve të shkurtër ndihmon në mirëmbajtjen e mjekrave të mesme të vogla (0,5 – 10 mm). Përdorni pajisjen pa asnjë krehër për një rruajtje edhe më të hollë (0,5 mm). Rrota precize ju lejon të zgjidhni madhësinë e dëshiruar, në hapa prej 0.5 mm. Mbani mjekrën gjatë ose stilin e flokëve me krehër 11-20 mm. Rrota precize ju lejon të zgjidhni madhësinë e dëshiruar, në hapa 0,5 mm. 60 minuta përdorim. Rimbushje e plotë për 8 orë.

  • Tipi : Makinë qethje
  • Numri i funksioneve : 39 rregullime me gjatësi ndërmjet 0,5 – 20 mm
Makine qethje 1 1 Makine qethje 2 1

SHOPPING CART

close