Makinë qethje, Braun, BT3021, 1-10 mm, 40 min 802663

 

 • Transporti falas brenda Tiranës (6-24 orë)
 • Transporti në të gjithë Shqipërinë 200 lekë (24-72 orë)
 • Transporti në Kosovë 7 Euro (3-5 ditë)
 • Pagesën mund ta kryeni në momentin e marrjes së porosisë
 • Pagesën gjithashtu mund ta kryeni nepermjete Bankes

Për cdo pyetje ju lutem na kontaktoni KLIKO KETU

3,990 Lekë

Makinë qethje, Braun, BT3021, 1-10 mm, 40 min 802663

PERSHKRIMI:

Makina qethese ju garanton,prerje precize dhe rezultat te përsosur për një kohë të gjatë,fleksibilitet maksimal,shkurtim te lehte dhe te sakte ,e aplikueshme per te gjitha llojet e prerjeve.

 • Tipi : Makine Qethese
 • Fuqia : N/A
 • Lloji i baterisë : E rikarikueshme NiMh
 • Tensioni : 110-240V
 • Koha e aktivizimit : 40 min
 • Koha e karikimit : 12 hr
Makine qethje 4 Makine qethje 1 Makine qethje 2 Makine qethje 3

SHOPPING CART

close