Makinë qethëse REMINGTON PG603 80684

 

  • Transporti falas brenda Tiranës (6-24 orë)
  • Transporti në të gjithë Shqipërinë 200 lekë (24-72 orë)
  • Transporti në Kosovë 7 Euro (3-5 ditë)
  • Pagesën mund ta kryeni në momentin e marrjes së porosisë
  • Pagesën gjithashtu mund ta kryeni nepermjete Bankes

Për cdo pyetje ju lutem na kontaktoni KLIKO KETU

5,500 Lekë

Makinë qethëse REMINGTON PG603 80684

PERSHKRIMI:

Jini krijues me pamjen tuaj duke përdorur makinën qethëse REMINGTON. Kjo makinë ju ndihmon të krijoni një stil tuajin të veçantë duke i prerë ose shkurtuar flokët tuaj. Produkti më i fundit nga REMINGTON do ju ndihmojë ju të dukeni mirë dhe të ndiheni gati për çdo gjë. Kjo makinë vjen me një karikues USB dhe bateria e saj mban deri ne 40 minuta pavarësi për 16 orë karikim. Ka një dritë e cila ju sinjalizon për gjendjen e baterisë.

  • Tipi : Makine qethese
  • Tensioni : 220-240V
  • E karikueshme : Po
  • Koha e karikimit : 40 min
Makine qethese 1 4 Makine qethese 2 4

SHOPPING CART

close