Makinë qethëse REMINGTON MB450, karikues USB, 40 min, 1.5 mm 81138

 

  • Transporti falas brenda Tiranës (6-24 orë)
  • Transporti në të gjithë Shqipërinë 200 lekë (24-72 orë)
  • Transporti në Kosovë 7 Euro (3-5 ditë)
  • Pagesën mund ta kryeni në momentin e marrjes së porosisë
  • Pagesën gjithashtu mund ta kryeni nepermjete Bankes

Për cdo pyetje ju lutem na kontaktoni KLIKO KETU

9,990 Lekë

Makinë qethëse REMINGTON MB450, karikues USB, 40 min, 1.5 mm 81138

PERSHKRIMI:

Makina qethëse ju garanton prerje precize dhe rezultat të përsosur për një kohë të gjatë. Fleksibilitet maksimal, shkurtim të lehtë dhe të saktë. E aplikueshme për të gjitha llojet e prerjeve.

  • Tensioni : 220-240V
  • Koha e karikimit : 40min
  • Gjatesia minimale (mm) : 1.5
Makine qethese

SHOPPING CART

close