Makinë Qethëse me vakum, Wellneo, 1.5 – 16 mm 810039

 

  • Transporti falas brenda Tiranës (6-24 orë)
  • Transporti në të gjithë Shqipërinë 200 lekë (24-72 orë)
  • Transporti në Kosovë 7 Euro (3-5 ditë)
  • Pagesën mund ta kryeni në momentin e marrjes së porosisë
  • Pagesën gjithashtu mund ta kryeni nepermjete Bankes

Për cdo pyetje ju lutem na kontaktoni KLIKO KETU

3,990 Lekë

Makinë Qethëse me vakum, Wellneo, 1.5 – 16 mm 810039

PERSHKRIMI:

Mos u shqetëso nëse nuk mund të shkosh tek berberi apo parukierja. Makina e qethjes me vakum e fuqishme dhe inovative e përshtatshme për shkurtimin e flokëve, mustaqeve dhe mjekrës. Me thithje të fuqishme vakumi i cili kap qimet dhe i fut në një dhomëz të vogël të integruar, për tju lehtësuar sa më shumë punë në pastrim. Brisqe çeliku dhe karboni për të prerë edhe flokët më të hollë. Brisqet prej celiku dhe karboni do të mund të shkurtojnë edhe flokët më të hollë apo të imët dhe do t’i presin ato sipas preferencave tuaja. Në brëndësi të saj është një thithës i fuqishëm i cili funksionon si me vakum për të thithur në mënyrë efikase qimet pas shkurtimit apo prerjes. Me makinën e qethjes Wellneo, ju do të keni një rezultat perfekt në shkrutimin e flokëve, rregullimin e mjekrrës në cdo kohë. Për më tepër: Lehtësi në mirëmbajtje – pastrohet lehtë me anë të furcës që është e përfshirë. Bateri që mban deri në 40 minuta. Tregues me dritë për baterinë. Pa kabëll dhe e lehtë në peshë 178 cm gjatësia e kordonit, që mund ta përdorni edhe nëse është në karikim. E sigurtë në përdorim, do të keni besimin të përdorni prerësit pa prerë veten tuaj ose irrituar lëkurat e ndjeshme.

  • Tipi : Makinë Qethëse me vakum
Makine Qethese 1 5 Makine Qethese 2 5 Makine Qethese 3 5 Makine Qethese 4 3 Makine Qethese 5 2

SHOPPING CART

close