Makinë qethëse, Kooper, 6 në 1, 3W, 3V, 300 mA, 8-12 h 803106

 

  • Transporti falas brenda Tiranës (6-24 orë)
  • Transporti në të gjithë Shqipërinë 200 lekë (24-72 orë)
  • Transporti në Kosovë 7 Euro (3-5 ditë)
  • Pagesën mund ta kryeni në momentin e marrjes së porosisë
  • Pagesën gjithashtu mund ta kryeni nepermjete Bankes

Për cdo pyetje ju lutem na kontaktoni KLIKO KETU

3,990 Lekë

Makinë qethëse, Kooper, 6 në 1, 3W, 3V, 300 mA, 8-12 h 803106

PERSHKRIMI:

Makina qethëse Kooper 6 në 1 ju garanton prerje precize dhe rezultat të përsosur për një kohë të gjatë, fleksibilitet maksimal, shkurtim të lehtë dhe të saktë. E aplikueshme për të gjitha llojet e prerjeve. Ka një bateri të rikarikueshme 300 mAh dhe nje fuqi prej 3 W. Mund të karikohet me anë të fishës për 8-12 orë. Paketimi përfshin: 5 krehër për prerje të ndryshme, 1 kokë prerëse për pastrimin e trupit, 1 pastrues hunde, 1 pastrues veshi, 1 krehër, vaj lubrifikues, furça për pastrim.

  • Tipi : Makinë qethëse
  • Fuqia : 3 W
  • Tensioni : 3 V DC
  • Lloji i baterisë : 300 mA e rikarikueshme
Makine qethese 4 1 Makine qethese 5 1 Makine qethese 6 Makine qethese 7

SHOPPING CART

close