Makinë qethëse, Imetec Ducati, 0.5 – 25 mm, 230 V 810119

Imetec

 

  • Transporti falas brenda Tiranës (6-24 orë)
  • Transporti në të gjithë Shqipërinë 200 lekë (24-72 orë)
  • Transporti në Kosovë 7 Euro (3-5 ditë)
  • Pagesën mund ta kryeni në momentin e marrjes së porosisë
  • Pagesën gjithashtu mund ta kryeni nepermjete Bankes

Për cdo pyetje ju lutem na kontaktoni KLIKO KETU

3,490 Lekë

Makinë qethëse, Imetec Ducati, 0.5 – 25 mm, 230 V 810119

PERSHKRIMI:

Kjo makinë qethëse ju garanton prerje precize dhe rezultat te përsosur për një kohë të gjatë,fleksibilitet maksimal,shkurtim te lehte dhe te sakte ,e aplikueshme per te gjitha llojet e prerjeve.

  • Tipi : Makinë qethëse
  • Fuqia : N/A
  • Lloji i baterisë : N/A
  • Tensioni : 110-240V
Makine qethese 9 Makine qethese 10
Marka

Imetec

SHOPPING CART

close