Makine Qethese TN1300F0 MK0564-N

 

  • Transporti falas brenda Tiranës (6-24 orë)
  • Transporti në të gjithë Shqipërinë 200 lekë (24-72 orë)
  • Transporti në Kosovë 7 Euro (3-5 ditë)
  • Pagesën mund ta kryeni në momentin e marrjes së porosisë
  • Pagesën gjithashtu mund ta kryeni nepermjete Bankes

Për cdo pyetje ju lutem na kontaktoni KLIKO KETU

Krahasoni

6,286 Lekë

Makine Qethese Dhe Rroje TN1300F0 MK0564-N

PERSHKRIMI:

Furce pastrimi:
Ean Code: 7900000154815
MARKA: ROWENTA
Me korent ose me bateri alkaline: Me korent
Mund te perdoret pa qen e lidhur ne korent: JO
Koha qe mund te perdoret pa u vendosur ne korent: JO
Koke e nderrueshme: JO
Koke qe mund te lahet me uje te rrjedhshem: JO
Koka qe pershtaten sipas formes se fytyres: JO
Indikator qe tregon karikimin: JO
Nr. i opsioneve per gjatesi te ndryshme te flokeve: JO
Largesia midis niveleve te ndryshme te prerjes: 1 mm
Gjeresia e kreherit preres: JO
Nr. i kreherave: 6
GARANCIA NORMALE: 24
SKU: 61796527 Category: Tags: ,

SHOPPING CART

close