Makine Qethese Philips BT3202/14 MK0625-N

Philips

 

  • Transporti falas brenda Tiranës (6-24 orë)
  • Transporti në të gjithë Shqipërinë 200 lekë (24-72 orë)
  • Transporti në Kosovë 7 Euro (3-5 ditë)
  • Pagesën mund ta kryeni në momentin e marrjes së porosisë
  • Pagesën gjithashtu mund ta kryeni nepermjete Bankes

Për cdo pyetje ju lutem na kontaktoni KLIKO KETU

Krahasoni

5,166 Lekë

Makine Qethese Dhe Rroje Philips BT3202/14 MK0625-N

PERSHKRIMI:

Koke e nderrueshme: Po
Koke qe mund te lahet me uje te rrjedhshem: Po
Koka qe pershtaten sipas formes se fytyres: Po
Indikator qe tregon karikimin: Jo
Me korent ose me bateri alkaline: Me bateri
Mund te perdoret pa qen e lidhur ne korent: Po
Koha qe mund te perdoret pa u vendosur ne korent: 30 min
Nr. i opsioneve per gjatesi te ndryshme te flokeve: 10
Largesia midis niveleve te ndryshme te prerjes: 1 mm
Gjeresia e kreherit preres: 32 mm
Nr. i kreherave:
Furce pastrimi: Jo
Ean Code: 8710103844006
MARKA: PHILIPS
GARANCIA NORMALE: 24
SKU: 87587917 Category: Tags: , ,
Marka

Philips

SHOPPING CART

close