Makine Qethese Philips BG7025/15 MK0594-N

Philips

 

  • Transporti falas brenda Tiranës (6-24 orë)
  • Transporti në të gjithë Shqipërinë 200 lekë (24-72 orë)
  • Transporti në Kosovë 7 Euro (3-5 ditë)
  • Pagesën mund ta kryeni në momentin e marrjes së porosisë
  • Pagesën gjithashtu mund ta kryeni nepermjete Bankes

Për cdo pyetje ju lutem na kontaktoni KLIKO KETU

16,226 Lekë

Makine Qethese Dhe Rroje Philips BG7025/15 MK0594-N

PERSHKRIMI:

Me korent ose me bateri alkaline: Me bateri
Mund te perdoret pa qen e lidhur ne korent: Po
Koha qe mund te perdoret pa u vendosur ne korent: 80 min
Koke e nderrueshme: Po
Koke qe mund te lahet me uje te rrjedhshem: Po
Koka qe pershtaten sipas formes se fytyres: Jo
Indikator qe tregon karikimin: Jo
Nr. i opsioneve per gjatesi te ndryshme te flokeve: 5
Largesia midis niveleve te ndryshme te prerjes: 2 mm
Gjeresia e kreherit preres: 21-32 mm
Nr. i kreherave: 2
Furce pastrimi: Jo
Ean Code:
MARKA: PHILIPS
GARANCIA NORMALE: 24
SKU: 36266123 Category: Tags: , ,
Marka

Philips

SHOPPING CART

close