Makine Qethese Fuego RFC-1351 MK0647-N

Fuego

 

  • Transporti falas brenda Tiranës (6-24 orë)
  • Transporti në të gjithë Shqipërinë 200 lekë (24-72 orë)
  • Transporti në Kosovë 7 Euro (3-5 ditë)
  • Pagesën mund ta kryeni në momentin e marrjes së porosisë
  • Pagesën gjithashtu mund ta kryeni nepermjete Bankes

Për cdo pyetje ju lutem na kontaktoni KLIKO KETU

4,886 Lekë

Makine Qethese Dhe Rroje Fuego RFC-1351 MK0647-N

PERSHKRIMI:

Koke e nderrueshme: Po
Koke qe mund te lahet me uje te rrjedhshem:
Koka qe pershtaten sipas formes se fytyres: Jo
Indikator qe tregon karikimin: Po
Nr. i opsioneve per gjatesi te ndryshme te flokeve:
Largesia midis niveleve te ndryshme te prerjes: 3-12mm
Gjeresia e kreherit preres:
Nr. i kreherave:
Furce pastrimi:
Ean Code:
Me korent ose me bateri alkaline: Korent / Bateri
Mund te perdoret pa qen e lidhur ne korent: Po
Koha qe mund te perdoret pa u vendosur ne korent: 45 min
MARKA: FUEGO
GARANCIA NORMALE: 12
SKU: 65286337 Category: Tags: , ,

SHOPPING CART

close