Makinë qethëse, Braun, BT5060, 100 min, 60 min, 0.5-20 mm, Li-lon 810132

 

  • Transporti falas brenda Tiranës (6-24 orë)
  • Transporti në të gjithë Shqipërinë 200 lekë (24-72 orë)
  • Transporti në Kosovë 7 Euro (3-5 ditë)
  • Pagesën mund ta kryeni në momentin e marrjes së porosisë
  • Pagesën gjithashtu mund ta kryeni nepermjete Bankes

Për cdo pyetje ju lutem na kontaktoni KLIKO KETU

7,490 Lekë

Makinë qethëse, Braun, BT5060, 100 min, 60 min, 0.5-20 mm, Li-lon 810132

PERSHKRIMI:

Krijoni stile të ndryshme me Makine qethese Braun BT5060. Pritini flokët dhe mjekrën tuaj në çdo gjatësi (0.5-20 mm) me vetëm katër krehje. 39 cilësimet e gjatësisë dhe tehut që qëndrojnë të mprehtë gjatë gjithë jetës së pajisjes sigurojnë saktësi ekstreme për qethje dhe stilim. Kit 2-në-1; përfshin tehun e mjekrës, krëhërin e flokëve.

  • Tipi : Makinë qethëse
  • Koha e aktivizimit : 100 min
  • Koha e karikimit : 60 min
  • Lloji i baterisë : Li-lon
  • Përdorimi : 0.5-20 mm
Makine qethese 1 6 Makine qethese 2 6 Makine qethese 3 6 Makine qethese 4 4

SHOPPING CART

close