Makine qethese Braun, 6 ne 1, 13 nivele prerje, 0.5 – 21mm, Ni-MH bateri, 40min kohe pune 801909

 

 • Transporti falas brenda Tiranës (6-24 orë)
 • Transporti në të gjithë Shqipërinë 200 lekë (24-72 orë)
 • Transporti në Kosovë 7 Euro (3-5 ditë)
 • Pagesën mund ta kryeni në momentin e marrjes së porosisë
 • Pagesën gjithashtu mund ta kryeni nepermjete Bankes

Për cdo pyetje ju lutem na kontaktoni KLIKO KETU

4,990 Lekë

Makine qethese Braun, 6 ne 1, 13 nivele prerje, 0.5 – 21mm, Ni-MH bateri, 40min kohe pune 801909

PERSHKRIMI:

Krijoni stile të ndryshme me Makine qethese Braun MGK3021. Pritini flokët dhe mjekrën tuaj në çdo gjatësi (0.5-21 mm) me vetëm katër krehje. 13 cilësimet e gjatësisë dhe tehut që qëndrojnë të mprehtë gjatë gjithë jetës së pajisjes sigurojnë saktësi ekstreme për madje qethje. Kit 6-në-1; përfshin tehun e mjekrës, krëhërin e flokëve, prerësit e flokëve në vesh dhe hundë.

 • Tensioni : 100-240 V
 • Aksesorët e përfshirë : 6
 • Koha e karikimit : 10 ore
 • Koha e aktivizimit : 40 min
 • Tipi : Makine qethese
 • Bateri : Ni-MH
 • Përdorimi : 40 min
 • Numri i moduleve : 0.5-21 mm
braun clipper trimmer 6 to 1 13 adjustable lengths 05 21mm ni mh battery working time 40min 3 braun clipper trimmer 6 to 1 13 adjustable lengths 05 21mm ni mh battery working time 40min 1 braun clipper trimmer 6 to 1 13 adjustable lengths 05 21mm ni mh battery working time 40min braun clipper trimmer 6 to 1 13 adjustable lengths 05 21mm ni mh battery working time 40min 2

SHOPPING CART

close