Lodra Per Femije Tricikel Frozen

Krahasoni

7,700 Lekë

Lodra Per Femije Tricikel Frozen P-B

PERSHKRIMI:

Tricikli progresiv për fëmijët nga 15m+

Kornizë metalike, rrip sigurie, doreza prindërore e rregullueshme dhe e heqshme.

Levizja e rrotave në pjesën e përparme qendron drejt, për të mos lejuar që pedaluesit të kthehen kur prindi po e shtyn triciklin.

Shportë e pasme e tejdukshme .

Dimensionet: 68 x 52 x 52 cm (doreza e prindit 95 cm).

 

 

SKU: 35277562 Category: Tags: , , ,

SHOPPING CART

close