Lodra per femije Trampoline P-B

23,740 Lekë

Lodra per femije Trampoline P-B

PERSHKRIMI:

  • Trampolina eshte loja ideale per femijen tuaj.
  • Garanton ore te tera argetimi.
  • Korniza është bërë prej çeliku të galvanizuar për mbrojtje të qëndrueshme ndaj ndryshkjes dhe forcë të shtuar.
  • Rrjeti i sigurisë parandalon rënien nga trampolina dhe në të njëjtën kohë zvogëlon rrezikun e rënies.
    Dimensionet e produktit: L 140cm x W 140cm X H 180cm
SKU: 26263125 Category: Tags: ,

SHOPPING CART

close