Lodra Per Femije Top me muzike Chicco

Krahasoni

3,500 Lekë

Lodra Per Femije Top me muzike Chicco P-B

PERSHKRIMI:

Topi i butë muzikor Chicco është bërë nga pëlhura të ndryshme, dizajne argëtuese dhe shumëngjyrëshe, ideale si një

lojë e parë për fëmijën tuaj.

Shkundni atë për të aktivizuar melodi argëtuese dhe efekte zanore

Etiketa që kapen lehtë e  që duhen nga foshnjat.

Mund të lahet në makinë falë ndarjes së heqshme të baterisë.

Mosha e rekomanduar: 3 muajsh+

SKU: 11992412 Category: Tags: , ,

SHOPPING CART

close