Lodra Per Femije Tabele Magnetike P-B

2,800 Lekë

Lodra Per Femije Tabele Magnetike P-B

PERSHKRIMI:

Tabele Magnetike per Vizatime: Vizatimi kurre nuk ka qene kaq i lehte dhe zbavites fale tabeles magnetike te Hirushes! Ju nuk keni nevoje per letra dhe flete te shenjta, ju duhet vetem prekja magjike e lapsit magnetik per te nxjerre vizatime te bukura direkt ne ekran.

Per te fshire figurat, ju mund te levizni gome nga njera ane e bordit ne nje tjeter: keshtu argetimi fillon perseri dhe vazhdon pergjithmone.

Paketa eshte e pasuruar me figura te cilat zbukurojne tabelen, nje stilolaps te veCante dhe nje doreze te pershtatshme per te sjelle derrasen e zeze kudo! Mosha e perdorimit: Mbi 3 vjeC .

Permasat: 47,9 x 34,5 x 3,5 cm.

SKU: 41391386 Category: Tags: , ,

SHOPPING CART

close