Lodra per femije Stol Qenush Me Formuese Roze P-B

3,040 Lekë

Lodra per femije Stol Qenush Me Formuese Roze P-B

PERSHKRIMI:

  • Stoli me formuese Clementoni përmban 10 tulla të buta Clemmy.
  • Aktivitetet interaktive argëtuese të vendosura në bazën e karriges e ndihmojnë fëmijën të zhvillojë aftesite manuale.
  • Një bazë lojërash argëtuese, është solide dhe mikpritëse dhe fsheh një ndarje praktike kontejnerësh për tullat.
  • Tullat super të buta Clemmy Baby janë të sigurta, jo toksike dhe mund të lahen.
SKU: 23192969 Category: Tags: ,

SHOPPING CART

close