Lodra Per Femije Shtepia e Endrrave

Krahasoni

26,000 Lekë

Lodra Per Femije Shtepia e Endrrave-P-B

PERSHKRIMI:

Vila e ëndrrave prej druri ka 3 kate

Mobilje dhe ashensor prej druri.

DIMENSIONET: 38Cm X 80Cm X 120Cm. 

Mosha e rekomanduar: + 3 vjet.

SKU: 61252741 Category: Tags: , ,

SHOPPING CART

close