Lodra Per Femije Sallon Ariel

7,000 Lekë

Lodra Per Femije Sallon Ariel P-B

PERSHKRIMI:

Me Sallonin Royal Ribbon Ariel , ëndërrimtarja juaj e vogël mund të krijojë zgjatime elegante të flokëve duke përdorur shirita shumëngjyrësh për Sirenen e saj të Vogël!

Ariel ulet në karrigen e saj të sallonit të veçantë ndërsa fëmija juaj stilon flokët e saj.

Thjesht vendosni shiritin në spinner, ktheni dorezën dhe shikojeni ndërsa shndërrohet për tu dukur si flokë!

 

SKU: 51121819 Category: Tags: , ,

SHOPPING CART

close