Lodra per femije Qendra Tregtare Peppa Pig P-B

7,040 Lekë

Lodra per femije Qendra Tregtare Peppa Pig P-B

PERSHKRIMI:

Qendra tregtare peppa pig

ka dy kate dhe 4 dyqane të konvertueshme

-Ekziston një ashensor i vërtetë për të lëvizur midis dy kateve

-Ekziston edhe një amplifikator mikrofoni për të bërë shumë njoftime dhe për të dëgjuar tinguj qesharakë .

Përfshin personazhin Peppa dhe pajisje të tjera

SKU: 71335744 Category: Tags: ,

SHOPPING CART

close