Lodra per femije Makine Johny Coup Chicco P-B

3,540 Lekë

Lodra per femije Makine Johny Coup Chicco P-B

PERSHKRIMI:

  • Chicco Jhonny Coupè Racing është makina e parë garuese që lëviz lehtë në të 4 drejtimet.
  • Telekomanda e automjetit është e vendosur në pjesën e pasme të makinës.
  • Thjesht hiqeni dhe gara mund të fillojë!
  • I pershtatshem per femije nga 2-6vjec
SKU: 99188271 Category: Tags: ,

SHOPPING CART

close