Lodra per femije Loder Termusi Elliot me muzike P-B

1,640 Lekë

Lodra per femije Loder Termusi Elliot me muzike P-B

PERSHKRIMI:

-Lojë elektronike me drita dhe melodi që lejon fëmijën tuaj të luajë si një aventurier i vërtetë.

-Shtypni notën e muzikës për të aktivizuar tingujt dhe meloditë.

-Dorezë për bartje.

-Butoni On / Off.

-Busull rrotullues

-Përmasat e produktit: 8,0 x 17,0 x 8,0 cm (L x W x H)
-Mosha: 6 muaj e lart

SKU: 93267329 Category: Tags: ,

SHOPPING CART

close