Lodra per femije Loder telefon qenush Chicco P-B

1,540 Lekë

Lodra per femije Loder telefon qenush Chicco P-B

PERSHKRIMI :

Karakteristikat:

-Meloditë dhe dritat

-Forma qesharake e qenushit

-Tastierë për të luajtur

-Kubë rrëshqitës

-Plotësoni me grep për instalim në karrocë fëmijësh

-Sistemi ON / OFF

SKU: 76942642 Category: Tags: ,

SHOPPING CART

close