Lodra per femije Loder Shtepia e Mashes dhe Orsos P-B

6,040 Lekë

Lodra per femije Loder Shtepia e Mashes dhe Orsos P-B

PERSHKRIMI:

-Masha dhe Orso ne shtepine e tyre prej druri do te jete lodra e preferuar per te vegjelit dhe fansat e ketyre personazheve.

-Permasat;

35 x 22 x 11 cm

SKU: 38187613 Category: Tags: ,

SHOPPING CART

close