Lodra per femije Loder Shtepia e Lepurushit Chicco P-B

2,540 Lekë

Lodra per femije Loder Shtepia e Lepurushit Chicco P-B

PERSHKRIMI:

  • Chicco Bunny House është nje lojë edukative dygjuhëshe për fëmijë nga 1-vjec.
  • Mëson në 2 gjuhë: Emrat e perimeve, Ngjyrat, Letrat ,dhe kënga ABC.
  • Lepurushi prezantohet dhe flet për atë që ha edhe me shume…
  • Me shumë zona të veçanta loje, Chicco’s Bunny House lejon fëmijët të japin lirinë e imagjinatës së tyre, duke shpikur një aventurë tjetër çdo herë për mikun e tyre lepur.
SKU: 39512175 Category: Tags: ,

SHOPPING CART

close