Lodra per femije Loder Pinguin Notar Chicco P-B

1,540 Lekë

Lodra per femije Loder Pinguin Notar Chicco P-B

PERSHKRIMI :

Fëmija juaj do të shijojë në maksimum çdo seancë larje kur “pinguin noti” i lezetshëm lejohet të futet në ujë.

-Pinguini noton përreth dhe krijon efekte të bukura në ujë.

-Siguron një kohë relaksuese për ju dhe fëmijën tuaj.

-Shtypni butonin në anën e pasme për të mbështjellë pinguinin në mënyrë që të mund të notojë në ujë.

SKU: 75418669 Category: Tags: ,

SHOPPING CART

close