Lodra per femije Loder Kuzhine P-B

Availability:

Out of stock

5,540 Lekë

Out of stock

Lodra per femije Loder Kuzhine P-B

PERSHKRIMI:

  • Kuzhinë e pabesueshme e Shefit me shumë pajisje dhe karakteristika interaktive!
  • Kuzhina përfshin 20+ pajisje kuzhine.
  • E pajisur me ndarje të ndryshme, kuzhina plotësohet nga funksione ndërvepruese që do të rrisin përvojën e lojrave duke përfshirë: kazan pune, sobë me funksion të vërtetë, muzikë dhe tinguj.
  • Përmasat e hapura: 85  x 30 x 60 cm
SKU: 38721539 Category: Tags: ,

SHOPPING CART

close