Lodra per femije Kufje Descendants P-B

Krahasoni

1,540 Lekë

Lodra per femije Kufje Descendants P-B

PERSHKRIMI:

Dëgjoni muzikën tuaj të preferuar falë kufjeve  të pershtateshme me çdo pajisje kryesore dhe duke përdorur kabllo të gjatë 180 cm për të lëvizur lirshëm.

-Dimensioni i produktit: 25,6 x 22 x 10 cm.

SKU: 38817918 Category: Tags: ,

SHOPPING CART

close