Lodra per femije Kopshti i Perimeve te Para P-B

3,540 Lekë

Lodra per femije Kopshti i Perimeve te Para P-B

PERSHKRIMI:

Me 7 aktivitete të ndryshme dhe një diell shkëlqyes, Fisher-Price’s First Discoveries Laugh and Learn® Garden i mban prodhuesit e vegjël të zënë me fruta, perime dhe bimë në vazo për shtypjen dhe rrotullimin dhe rrëshqitjen.

-Ndërsa kujdesen për kopshtin e tyre vertikal, foshnjat dhe fëmijët mësojnë nocionet e para të alfabetit, numrat, ngjyrat dhe shumë më tepër, me këngë, tinguj dhe fraza argëtuese.

SKU: 63422876 Category: Tags: ,

SHOPPING CART

close