Lodra Per Femije Kase P-B

2,940 Lekë

Lodra Per Femije Kase P-B

PERSHKRIMI:

Loder kase me aksesore,nje loder e pershtatshme per femije 3 vjec plus.

Femijet mund te luajne rolin klient-shites me njeri tjetrin,dhe te argetohen ps fund.

 

SKU: 38222741 Category: Tags: , , ,

SHOPPING CART

close