Lodra Per Femije Gardh Pilsan P-B

9,660 Lekë

Lodra Per Femije Gardh Pilsan P-B

PERSHKRIMI:

-Loder Gardh Pilsan perbehet nga elemnete te cilet lidhen lehtesisht me njera tjetren

-Perdoren ne ambjent te jashtem dhe te brendshem

-Femijet mund te luajne te sigurte ne  oborr,ballkon…

 

 

SHOPPING CART

close