Lodra Per Femije Fushe futbolli P-B

21,700 Lekë

Lodra Per Femije Fushe futbolli P-B

Pershkrimi:

Per femijet qe jane te apasionuar pas futbollit,

Ne ofrojme fushen e futbollit me 4 shufra dhe 14 lojtare qe do te mundesoje nje loje shume interesante.

 

SKU: 45221785 Category: Tags: , ,

SHOPPING CART

close