fbpx

Lodra Per Femije Barbi Princess Doll

4,500 Lekë

Lodra Per Femije Barbi Princess Doll P-B

PERSHKRIMI:

Stili i një modeli të mrekullueshëm të flokëve që i përshtatet historisë suaj.

Përfshinë 18cm kukull të gjatë princeshë Barbie veshur me modë dhe pajisje, 

një furçë, tre kordhela , dy krehje flokësh, një barrette.

Ngjyrat dhe dekorimet mund të ndryshojnë.
SKU: 41284856 Category: Tags: , ,

SHOPPING CART

close