fbpx

Lodra Per Femije Arush bezhë

2,500 Lekë

Lodra Per Femije Arush bezhë-P-B

PERSHKRIMI:

Baby Bear është një projektues i butë i natës prej pellushi me efekte lehtësuese të dritës dhe melodi relaksuese.

Aktivizoni me lehtësi projektimin e dritës duke ndryshuar ngjyrën duke shtypur barkun e madh të ariut.

Pjesa thelbësore është bërë nga një plastikë e butë, me një mesazh të natës në bark.

Pas 20 minutash lojë, ariu kthehet automatikisht në modalitetin e pritjes.

3 cilësime të ndryshme:

aktivizuar me efekte të lehta dhe melodi, me ndikime të dritës dhe fikje.

Shfaqja e dritës ka një gjatësi prej 20 minutash.

I pershtatshem per 0 muaj +.

Madhësia H30, W36.5, D14cm.

Bateritë e kërkuara: 3 x AAA (nuk përfshihen) plus.

Garancia e prodhuesit 2 vjeç.

 

SKU: 94487694 Category: Tag:

SHOPPING CART

close