fbpx

Lodra Per Femije Aksesore te ndryshem per vajza

2,500 Lekë

Lodra Per Femije Aksesore te ndryshem per vajza P-B

PERSHKRIMI:

A jeni gati t'i jepni frymë falas krijimtarisë suaj !.

Me prerjen e vendosur dhe për të krijuar Cotie Stix Grandi  Giochi ju mund të bëni të gjitha aksesorët që

dëshironi,  vetëm 3 hapa të thjeshtë, priteni gomat e bukura me setin  e duhur, shpojini ato dhe krijoni
 
rrathë të pabesueshme, gjerdanet e modës dhe rregulloni gjithçka që dëshironi si  këpucë, çanta dhe 

shumë pajisje të tjera.
SKU: 77223822 Category: Tag:

SHOPPING CART

close