Loder per qen ne forme topi, Trixie 3277, pa fibra xhami, Ø 6 cm, ngjyra mikse 50646

 

  • Transporti falas brenda Tiranës (6-24 orë)
  • Transporti në të gjithë Shqipërinë 200 lekë (24-72 orë)
  • Transporti në Kosovë 7 Euro (3-5 ditë)
  • Pagesën mund ta kryeni në momentin e marrjes së porosisë
  • Pagesën gjithashtu mund ta kryeni nepermjete Bankes

Për cdo pyetje ju lutem na kontaktoni KLIKO KETU

580 Lekë

Loder per qen ne forme topi, Trixie 3277, pa fibra xhami, Ø 6 cm, ngjyra mikse 50646

PERSHKRIMI:

Me forme sferike dhe ngjyra rezatuese. Lehtesisht te dallueshme nga syri I qenit dhe mjaft rezistente ndaj kafshimeve. Vetite elastike rrisin kenaqesine e kafshes gjate kafshimit, por edhe stervisin muskulaturen e zones se gojes ne te njejten kohe. Me materiale inerte ndaj bakterjeve dhe lehtesisht te pastrueshme. Te sigurta per shendetin e kafshes tuaj edhe nese pjeseza te lodres gelltiten gjate oreve t lojes nga qeni.

  • Përmasat : Ø 6 cm
  • Materiali : Gome natyrale pa fibra xhami
Loder per qen ne forme topi 2 Loder per qen ne forme topi 1
Kategori: Etiketa: , , , ,

SHOPPING CART

close