fbpx

Litar kercimi, 260 cm 53271

 

  • Transporti falas brenda Tiranës (6-24 orë)
  • Transporti në të gjithë Shqipërinë 200 lekë (24-72 orë)
  • Transporti në Kosovë 7 Euro (3-5 ditë)
  • Pagesën mund ta kryeni në momentin e marrjes së porosisë
  • Pagesën gjithashtu mund ta kryeni nepermjete Bankes

Për cdo pyetje ju lutem na kontaktoni KLIKO KETU

290 Lekë

Litar kercimi, 260 cm 53271

PERSHKRIMI:

Përdorimi i ketij litari kercimi ka perfitime mjaft te mira kardio vaskulare. Merrni litarin tuaj sot dhe fillojeni me një ushtrim të thjeshtë që ka përfitime të jashtëzakonshme. Litar kërcimi me cilësi të lartë me doreze plastike të veshur për një kapje me rehati maksimale dhe një litar të fortë najloni. Ai është projektuar për t’i bërë ballë terheqieve dhe perkuljeve gjithashtu është dhe mjaft i shpejtë.

  • Gjatësia : 260 cm
SKU: 63153251 Category: Tags: , , ,

SHOPPING CART

close