fbpx

Lëkundëse, metalike-thurje ratani, e zezë, Dia.71xH117x82 cm 774528

 

 • Transporti falas brenda Tiranës (6-24 orë)
 • Transporti në të gjithë Shqipërinë 200 lekë (24-72 orë)
 • Transporti në Kosovë 7 Euro (3-5 ditë)
 • Pagesën mund ta kryeni në momentin e marrjes së porosisë
 • Pagesën gjithashtu mund ta kryeni nepermjete Bankes

Për cdo pyetje ju lutem na kontaktoni KLIKO KETU

Availability:

Out of stock

17,900 Lekë

Out of stock

Lëkundëse, metalike-thurje ratani, e zezë, Dia.71xH117x82 cm 774528

PERSHKRIMI:

Lëkundësja me thurje ratani është zgjidhja e duhur për ambientet tuaja të jashtme duke ju ofruar komoditetin dhe relaksin e duhur. Ajo do ju bëjë të harroni lodhjen e ditës përmes kënaqësisë dhe argëtimit. Materiali i kombininuar si dhe me pjesën e jastëkëve të butë në pjesën e uljes dhe mbështetjes, ju shton komoditetin në qëndrim. Jepini kënaqësinë vetes dhe personave tuaj të afërt në ambientet tuaja më të dashura të kopshteve të gjelbëruara, verandave apo hapësirave të resorteve duke shtuar edhe këtë element që garanton çlodhjen dhe kënaqësinë tuaj maksimale.

 • Kapaciteti : 1 person
 • Materiali i strukturës : Metalike
 • Materiali i ndenjëses : Thurje ratani
 • Ngjyra : Zeze
 • Pesha mbajtëse : N/A
 • Përfshihen shiltet : Po
 • Tendë : Jo
 • Nevojitet montim : Po
 • Gjerësia : 82 cm
 • Diametri : 71 cm
 • Lartësia : 117 cm
SKU: 16916596 Category: Tags: , ,

SHOPPING CART

close