fbpx

Kuti mbajtese per letrat

650 Lekë

Kuti mbajtese per letrat -BALK

PERSHKRIMI:

Lloji i artikullit: Kutia e indeve

Stili: Moderne dhe e thjeshtë

Materiali: plastike, dru

Aplikimi: dhomen e ndjenjes, banjo

Indet e zbatueshme: nxirrni indet

Modeli: kuti indesh

 

SKU: 34165511 Category: Tag:

SHOPPING CART

close