Kukulla Per Femije Cicciobello Olaf P-B

13,300 Lekë

Kukulla Per Femije Cicciobello Olaf P-B

PERSHKRIMI:

Cicciobello Olaf Outfit
Ai kthehet me heronjtë e tij të preferuar në filmin e tij të
ri, Frozen 2!
Cicciobello ballafaqohet me fëmijët me jumpsuit Olaf që nuk
është parë kurrë më parë.
Hunda e karotës së Olafit në kapuçin e pantallonave të gjera
është shumë e lezetshme me sytë e saj të mëdhenj dhe dhëmbët
e bardhë.
Cicciobello në pantallona të gjera duket tamam si burrë 
dëbore! E vetmja gjë që duhet të bëhet në mënyrë që
Cicciobello të mos qajë, vendosni biberonin portokalli dhe 
përqafojeni fort.
Brenda kutisë; ka një Cicciobello Olaf dhe një biberon.
SKU: 72493226 Category: Tags: , ,

SHOPPING CART

close